Hakkımda

Doçent Doktor Gökhan Temiz Kimdir?

Bizi Arayın

Randevu Alın

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://gokhantemiz.com/wp-content/uploads/2022/11/gt-nisan-foto-1.jpg

Doçent Doktor Gökhan Temiz Kimdir?

1977 yılında Adana’da doğan Gökhan Temiz, 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini ise Ege Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde tamamladı.

Gökhan Temiz; eğitim hayatı boyunca Türkiye’nin önde gelen plastik cerrahi hocaları Prof. Dr. Arman Çağdaş, Prof. Dr. Yalçın Akın, Prof. Dr. Ecmel Songür, Prof. Dr. Tahir Gürler, Prof. Dr. Mehmet Alper, Prof. Dr. Cüneyt Özek, Prof. Dr. Ufuk Bilkay ile birlikte çalışarak plastik cerrahi alanında uzmanlık kazandı.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nin kurucu hekimliği yapan Temiz, rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında yüzü aşkın sayıda başarılı ameliyat gerçekleştirdi. 2012-2020 tarihleri arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim ve araştırma faaliyetlerine devam ederken 2019 yılında “Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” alanında doçent unvanı aldı.

2020 yılından itibaren çalışmalarına kendi kliniğinde devam eden Gökhan Temiz’in uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış, kendi tanımladığı cerrahi yöntemleri içeren pek çok bilimsel çalışması bulunuyor.

Doç. Dr. Temiz son olarak alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) üyeliğine kabul edildi. ISAPS, 117 farklı ülkeden binlerce estetik ve rekonstrüktif cerrahın üyesi olduğu saygın bir topluluktur.

Özellikle rekonstrüktif meme cerrahisi (Kanser sonrası memenin yeniden oluşturulması), endoskopik plastik cerrahi ve maksillofasiyal cerrahi, migren cerrahisi, meme ve yüz estetiği alanında çalışan Gökhan Temiz plastik cerrahinin tüm alanlarında başarılı operasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor.