Doçent Doktor

Gökhan Temiz Kimdir?

 

1977 Adana doğumlu olan Gökhan Temiz ilk orta ve lise ögrenimini Adana’da tamamladıktan sonra 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olarak tıp doktoru ünvanını aldı.

Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonucunda Ege Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde uzmanlık eğitimi yapmaya hak kazandı. Burada Türkiye’nin önde gelen Plastik Cerrahi hocaları Prof. Dr. Arman Çağdaş, Prof. Dr. Yalçın Akın, Prof. Dr. Ecmel Songür, Prof. Dr. Tahir Gürler, Prof. Dr. Mehmet Alper, Prof. Dr. Cüneyt Özek, Prof. Dr. Ufuk Bilkay’dan gerek cerrahi gerek akademik alanda aldığı eğitim sayesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı.

Askerlik görevini Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak Van Asker Hastanesinde tamamladı. Ardından Konya Beyhekim Devlet Hastanesi’ne atanarak  Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği kurucu hekimliği yaparak  rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında başarılı bir çok ameliyat yaptı. 2012-2020 tarihleri arasında  Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim ve araştırma faliyetlerine devam ederken mesleğinin tüm alanlarında çok sayıda ameliyat yaptı. 2019’un Temmuz ayında  Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık alanında doçent ünvanı aldı. 2020 yılından itibaren kendi kliniğinde meslek hayatına devam etmektedir. Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış bilimsel çalışması ve farklı bilimsel toplantılarda yaptığı çok sayıda  sunumları bulunmaktadır. Uluslar arası bilimsel dergilerde yayınlanmış kendi tanımladığı cerrahi yöntemler bulunmaktadır.

Rekonstrüktif meme cerrahisi (kanser sonrası memenin yeniden oluşturulması), endoskopik plastik cerrahi ve maksillofasial cerrahi, migren cerrahisi meme ve yüz estetiği özellikle ilgilendiği konulardır. Bunların dışında plastik cerrahinin tüm alanlarında uygulamalar yapmaktadır.

 

Hakkımda

Kanserle Mücadele

Detaylı Anlatım

Doç. Dr. Gökhan Temiz'in Meme Onarımı Hakkında Detaylı Bilgilendirme Videosunu İzleyin

BİLGİ AL
En Çok İstenen

Estetik Uygulamaları

 • Alın ve Kaş Estetiği

  Alın ve Kaş Estetiği Yaşlanma ile beraber özelikle yüzün üst üçte birlik bölümünde aşağıya doğru yer değişimi meydana gelir

 • Liposuction

  Vakumla Yağ Alma (Liposaction) Fazla kilolar insan sağlığını ciddi ölçüde tehdit eden problemlerin başında gelir.

 • Meme Küçültme

  Memelerin kişiyi rahatsız edecek boyutlara ulaşması toplumumuzda sık karşılaşılan sorunlardandır.

 • Meme Büyütme

  Ameliyatla göğüs büyütme yağ enjeksiyonu ile veya silikon protezler ile yapılabilir.

 • Orta Yüz Estetiği

  Tabanını alt göz kapağının tepe noktasını ağız köşesinin oluşturduğu ters üçgen bölgesi kabaca orta yüz olarak tanımlanabilir.

 • Burun Estetiği

  Burundaki çeşitli deformiteleri düzeltmek amacı ile genel yada lokal anestezi altında yapılan bir ameliyattır.

Bilgi Almak ya da Rezervasyon Yapmak için Lütfen Bizi Arayın; 0530 857 09 92